Poniżej prezentujemy listę osób, które znajdują się na zaawansowanym etapie szkolenia psychoterapeutycznego Stowarzyszenia Analityków Jungowskich. Osoby te posiadają formalny status „osoby ubiegającej się o certyfikat psychoterapeuty”, czyli „psychoterapeuty w szkoleniu” i prowadzą psychoterapię pod superwizją u rekomendowanego przez IAAP superwizora jungowskiego oraz stale pogłębiają swoje kompetencje w profesjonalnym szkoleniu i pod okiem certyfikowanych analityków jungowskich.

Rocznik szkolenia 2020-2024

Marcin Bartnicki Warszawa 608 500 576 marcin.bartnicki@gmail.com
Kamil Ciupiński Warszawa k.ciupinski@gmail.com
Jakub Handszu Poznań 500 731 951 handszu.terapia@gmail.com
Tomasz Kaputa Wrocław 535 676 248 kontakt@dialegesthai.pl
Marta Oraczko Wrocław 796 555 024 marta.oraczko@wp.pl
Katarzyna Piszek Warszawa 533 583 673 kpiszek@gmail.com
Agata Roman Warszawa 506 232 729 agatyroman@gmail.com
Lucas P. Skurczynski Warszawa 606 217 623 lucas@skurczynski.pl
Beata Wegner – Bałkowska Gdańsk 600 614 725 ata.wegner@gmail.com
Agnieszka Wojdała Warszawa 884 644 037 kontakt@holipsyche.pl

Rocznik szkolenia 2022-2026

Agnieszka D’Arco Warszawa 532 830 291 aga.darco@gmail.com
Urszula Dębek Gdynia 601 612 928 uladebek199@gmail.com
Alicja Małecka Warszawa 731 695 933 psychoterapia.amalecka@gmail.com
Aleksandra Marczukiewicz Wrocław 602 444 765 filomena.art@gmail.com
Urszula Mijakoska Warszawa 609 911 983 urszula.mijakoska@gmail.com
Ewelina Szeratics Warszawa 513 186 809 ewelina.szeratics@gmail.com
Anna Trela Warszawa 786 126 129 anna.trela.ms@gmail.com
Katarzyna Wyszyńska Warszawa 501 071 511 3korbuszewska@gmail.com